Wybrane modele Scrambler Ducati w super niskich ratach leasingowych!

 

Mamy coś dla Ciebie! Tylko teraz Icon, Full Throttle i 1100 Sport PRO dostępne są w promocyjnym finansowaniu o łącznym koszcie już od 104,96%.

W ramach oferty finansowania przygotowanej we współpracy z PKO Leasing wybrane modele Scramblera dostępne są teraz w niskich ratach miesięcznych. Ramowe parametry oferty obejmują trzy założenia:

- wkład własny w wysokości 33% ceny nowego motocykla
- 35 niskich rat miesięcznych w okresie 3 lat obowiązywania umowy
- wykup pojazdu na koniec trwania umowy za kwotę odpowiadającą 33% wartości początkowejW ramach promocji model Icon z rocznika 2023 dostępny jest już od 490 zł netto miesięcznie, Full Throttle z rocznika 2023 w racie od 545 zł netto, a 1100 Sport PRO z rocznika 2023 od 683 zł netto. Oferta dotyczy wyłącznie nowych motocykli, które standardowo objęte są 4-letnią gwarancją fabryczną bez limitu kilometrów. Subwencja obowiązuje również przy zmianie parametrów finansowania. Szczegółowe informacje dostępne u dealera po przeprowadzeniu symulacji leasingowej. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od akceptacji transakcji przez PKO Leasing S.A.Potrzebujesz więcej informacji na temat nowego Scramblera Full Throttle?


Dowiedz się więcej


Umów jazdę testową


 

Potrzebujesz więcej informacji na temat nowego Scramblera Full Throttle?


Dowiedz się więcej


Umów jazdę testową

Potrzebujesz więcej informacji na temat Scramblera 1100 Sport PRO?


Dowiedz się więcej


Umów jazdę testową


Promocja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 roku i obejmuje wyłącznie modele Scrambler Icon, Full Throttle i 1100 Sport PRO. Liczba egzemplarzy objętych subwencjonowanym finansowaniem jest ograniczona. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź lub skontaktuj się z najbliższym dealerem Ducati.


#ScramblerDucati #Icon #FullThrottle #1100SportPRO


Pozostałe aktualności