Zobacz nowego Icona na targach w Warszawie i we Wrocławiu

 

Nowe modele Scrambler Ducati na rok modelowy 2023 poznaliśmy podczas siódmego odcinka Ducati World Première 2023, a już niedługo nowego Icona będzie można zobaczyć na żywo podczas Targów Motocyklowych w Warszawie i Wrocławiu. Razem z dealerami Ducati Liberty Motors zaprezentujemy motocykle, które przyjadą do Polski prosto z fabryki w Borgo Panigale, w tym między innymi Scramblera Icon Next-Gen.

Premierowa prezentacja nowych modeli Ducati odbędzie się podczas targów Warsaw Motorcycle Show w dniach 10-12 marca 2023 roku na stoisku Ducati Liberty Motors Warszawa. W kolejnym tygodniu, w dniach 18-19 marca motocykle będzie można obejrzeć podczas kolejnego wydarzenia, na targach Wrocław Motorcycle Show, gdzie wystawiać się będzie dealer Ducati Liberty Motors Wrocław.


Od 10 do 12 marca 2023 targi Warsaw Motorcycle Show
Ptak Expo, Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

Od 18 do 19 marca 2023 targi Wrocław Motorcycle Show
Hala Stulecia, Wystawowa 1, 51-618 Wrocław


 

Zachęcamy do udziału w targach wszystkich pasjonatów motocykli, którzy chcą bliżej poznać nowości Ducati. Razem z dealerami Ducati Liberty Motors mamy dla Was również konkursy, w których do wygrania są bezpłatne wejściówki na tegoroczne edycje warszawskich i wrocławskich targów.


Warsaw Motorcycle Show: wygraj bilet / kup bilet

Wrocław Motorcycle Show: wygraj bilet / kup bilet


Do zobaczenia!

Pozostałe aktualności