Zapraszamy na Ducati Scrambler Days of Joy już 17 września w Warszawie!


Ducati Scrambler Days of Joy to kolejna edycja imprezy dla właścicieli motocykli Scrambler, Café Racer, Street Tracker, Brat Style i wszystkich ciekawych customów. W tym roku powielamy sprawdzoną formułę zeszłorocznego Ducati Scrambler Yellow Day, zmieniając nieco atrakcje i umożliwiając uczestnikom nocowanie w namiotach na terenie obiektu, który będzie docelową bazą wydarzenia.

Sobotę rozpoczniemy od porannej kawy w salonie Ducati Liberty Motors Piaseczno, gdzie zapisani uczestnicy otrzymają zestaw startowy obejmujący między innymi koszulkę i użyteczny worek, zaprojektowane specjalnie na to wydarzenie. Sprzed salonu Ducati przejedziemy ulicami Warszawy, aby dotrzeć do pierwszego punktu docelowego, gdzie zaplanowaliśmy ciekawą niespodziankę dla wszystkich uczestników.Zapisz się tutaj


Kolejnym punktem na naszej trasie będzie sprawdzony i znany uczestnikom poprzedniej edycji tor Drive-Position w Sękocinie Starym pod Warszawą. Rozpoczniemy od grilla, a następnie w pełni sił przystąpimy do szkolenia motocyklowego prowadzonego przez Instruktora Państwowego. Poznamy zasady bezpieczeństwa podczas jazdy w terenie i dowiemy się o zalecanych ustawieniach zawieszenia i systemów wspomagających. Trenować będziemy balans na luźnej nawierzchni, poznamy różne techniki pokonywania wielu typów zakrętów, poćwiczymy hamowanie awaryjne na zróżnicowanym podłożu i podszkolimy technikę prowadzenia motocykla na zjazdach i podjazdach. Szkolenie zakończy się otrzymaniem imiennego certyfikatu.

Na tym jednak atrakcje się nie skończą, bowiem do jazd testowych będzie dostępny również Ducati DesertX! Po zmroku zaplanowaliśmy z kolei przejazdy po torze prawdziwymi samochodami terenowymi. Uczestnicy pod okiem instruktorów przekonają się o niezwykłych zdolnościach offroadowych zmodyfikowanego Nissana Patrola Y61. Po wszystkim zbierzemy się przy ognisku, aby zjeść wspólną kolację i wznieść toast za cudowne przeżycia tego dnia.


 

Zapisz się tutaj


Zachęcamy wszystkich, aby przyjechali na imprezę z własnym namiotem tworząc Scrambler Camp, w którym będziemy mogli pozwolić sobie na nieco dłuższą zabawę. We własnym zakresie istnieje również możliwość zarezerwowania noclegu w pobliskim hotelu Ajax, gdzie na hasło Drive-Position można otrzymać zniżkę.

Niezależnie od poziomu zaawansowania, zapraszamy wszystkich, którzy chcą podszkolić umiejętności jazdy w terenie w bezpiecznych warunkach. Lubisz spotkać się z podobnymi sobie pasjonatami? Nie może Cię zabraknąć już 17 września!


Zobacz pełną relację z imprezy Scrambler Yellow Day 2021 


W imprezie Ducati Scrambler Days of Joy można wziąć udział po uiszczeniu opłaty 250 zł, uzyskując pakiet atrakcyjnych gadżetów i dostęp do pełnego zakresu atrakcji. W cenie uczestnicy otrzymają napoje, wyżywienie, czyli obiad i kolację, unikatową koszulkę i worek, a także możliwość wzięcia udziału w turnieju strzeleckim z nagrodami. Uczestnicy będą mogli też odbyć szkolenie motocyklowe, przetestować Ducati DesertX oraz przejechać się Nissanem Patrolem w wymagającym terenie. Możliwość noclegu we własnym namiocie w Scrambler Camp na terenie Drive-Position jest bezpłatny dla uczestników.


❌ Harmonogram dnia 17.09.2022:

10.00 – kawa w salonie Ducati Liberty Motors Piaseczno (ul. Puławska 44D, Piaseczno)
10:30 – rozdanie pakietów startowych zapisanym uczestnikom
11:00 – wyjazd kolumną na strzelnicę (Al. Gen. A. Chruściela „Montera” 1, Warszawa)
11:45 – 14:45 – turniej w Strzelnicy Rembertów Sekcji Strzeleckiej CWKS Legia Warszawa
15:00 – wspólny wyjazd na tor offrodowy Drive-Position (ul. Graniczna 15, Sękocin Stary)
16:00 – 21:00 – grill, szkolenie motocyklowe, testy DesertX i jazdy terenówkami
21:00 – impreza przy ognisku w Scrambler Camp do rana


⛺ Uczestnikom, którzy chcą pobawić się trochę dłużej zalecamy zabranie własnego namiotu lub zarezerwowanie we własnym zakresie noclegu w hotelu Ajax.


⚠️ Uwaga! Zapisy przyjmujemy do 11.09.2022 włącznie! Informujemy, że ważne są wyłącznie opłacone rezerwacje, złożone przez poniższy formularz. Czas na opłacenie rezerwacji to 7 dni. W przypadku braku zarejestrowanej płatności rezerwacja jest anulowana.


📞 Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas:
Filip Wojciechowski
+48 691 442 248
filip.wojciechowski@libertymotors.plZapisz się tutaj
Pozostałe aktualności