World Ducati Week 2022: Let's Ride as One

World Ducati Week 2022 to niezwykły weekend pełen emocji, pasji i zabawy. Jedenasta edycja międzynarodowego zlotu odbędzie się w dniach 22-24 lipca 2022 roku na torze wyścigowym Misano World Circuit imienia Marco Simoncellego. WDW 2022 po raz kolejny zgromadzi światową rodzinę Ducatisti. Wybrzeże Adriatyku znów wypełni się pasjonatami wyścigów torowych, podróży motocyklowych, jak i entuzjastami jazdy terenowej. Emocje nakręcać będą ryczące silniki, sesje na torze, liczne parady i pokazy.

Wśród najbardziej ekscytujących atrakcji będzie widowiskowy „The Race of Champions”, czyli niezwykły wyścig, w którym rywalizować będą zawodnicy Ducati. W szranki staną bohaterowie, którzy co weekend ścigają się na torach na całym świecie w mistrzostwach MotoGP, Superbike i Supersport.

Dla wszystkich Ducatisti, którzy chcą wziąć udział w tegorocznej, długo wyczekiwanej edycji World Ducati Week przygotowaliśmy ofertę specjalną. Kontaktując się z najbliższym dealerem Ducati można otrzymać kupon rabatowy na zakup biletów (Reduced rate pass), a także informacje o zorganizowanych grupach, które wyruszają w podróż motocyklami sprzed salonów na włoski tor w Misano. Zniżka dostępna jest również dla aktywnych członków Ducati Klub Polska (Reduced rate DOC pass).

World Ducati Week 2022: kup bilet tutaj.Jedno- i trzydniowe bilety na WDW 2022 można kupić na stronie Ducati. Bilety są dostępne wyłącznie w formacie cyfrowym, są imienne i niezbywalne. Dostępne są w dwóch formach: Biker Pass (uczestnik z motocyklem) i Visitor Pass (pasażer lub uczestnik bez motocykla). Obydwa karnety dają dostęp do wszystkich ogólnodostępnych atrakcji imprezy, z możliwością wzięcia udziału w konkursach, przeprowadzenia rozmów z inżynierami, projektantami i ekspertami Ducati, a także otrzymania autografów od zawodników. Karnet trzydniowy oferuje również kilka dodatkowych możliwości, w tym przejażdżkę po torze własnym motocyklem, jazdy próbne nowymi modelami Ducati oraz zajęcia w ramach Ducati Riding Academy odbywających się w dniach trwania WDW.

Dla młodzieży w wieku od 18 do 25 lat skierowana jest ulgowa oferta Rookie, która obejmuje zarówno trzydniowe karnety, jak i bilety jednodniowe. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny dla osób niepełnoletnich pod opieką do 18 roku życia, dla uczestników z krajów pozaeuropejskich oraz dla osób niepełnosprawnych i ich osób towarzyszących. Wszyscy posiadacze biletów WDW będą mogli kupić w obniżonej cenie wycieczkę po muzeum i fabryce Ducati w Borgo Panigale.


#Ducati #LetsRideAsOne #WDW2022

Pozostałe aktualności