Stop podwyżkom! Scramblery w promocyjnym leasingu z gwarancją stałej, niskiej raty


Czas na wakacje od drożejących rat! Oto atrakcyjna oferta leasingowa na Scramblery 800, jakiej jeszcze nie było. Tylko teraz Icon, Icon Dark i Urban Motard dostępne są w promocyjnym finansowaniu z gwarancją stałej, niskiej raty miesięcznej.

Z niepokojem obserwujesz sytuację na rynkach finansowych i obawiasz się drożejących rat leasingowych? Mamy coś dla Ciebie! W ramach oferty finansowania przygotowanej we współpracy z PKO Leasing gwarantujemy utrzymanie niezmiennych warunków przez cały okres finansowania oraz stałą, niską ratę miesięczną. Ramowe parametry oferty obejmują trzy proste założenia:

  • wkład własny w wysokości 33% ceny nowego motocykla
  • 35 niskich rat miesięcznych w okresie 3 lat obowiązywania umowy
  • wykup pojazdu na koniec trwania umowy za kwotę odpowiadającą 33% wartości początkowej

W ramach promocji Scramblera Icona Dark można mieć już od 489 zł netto miesięcznie, Icona w racie od 499 zł netto, a Urban Motarda od 599 zł netto. Raty wyliczone na WIBOR stały 8,5715% WIBOR zmienny 6,32%. W przypadku umowy zawartej na stopie stałej istnieje możliwość zmiany podczas trwania umowy na stopę zmienną. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od akceptacji transakcji przez PKO Leasing S.A.Promocja trwa od 1 sierpnia do 30 września 2022 roku i obejmuje wyłącznie modele Scrambler Icon Dark, Icon i Urban Motard. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź lub skontaktuj się z najbliższym dealerem Ducati.Pozostałe aktualności