Scrambler Next-Gen Tour 2023: relacja z eventu w Warszawie


W sobotę 9 grudnia 2023 roku odbył się event motocyklowy, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Po Londynie, Mediolanie, Monachium, Paryżu, Madrycie i Wiedniu impreza z cyklu Scrambler Next-Gen Tour odbyła się w Warszawie.

Najbardziej kolorowe wydarzenie w tym roku odbyło się przy reżyserii PMG Karoliny Wręczyckiej w Verus Studio, czyli profesjonalnym studio filmowym i fotograficznym. Nowe Scramblery Icon, Nightshift i Full Throttle zostały wyeksponowane na rozświetlonej cykloramie i w industrialnej przestrzeni studia. Wielobarwna scenografia stanowiła idealne tło do statycznej prezentacji motocykli.

Zaproszeni goście mieli okazję wziąć udział w warsztatach dla twórców cyfrowych zorganizowanych przez ekipę PARADOXmedia, która od lat prężnie działa na rynku mediów, zajmuje się produkcją foto i video, a stworzone przez nich materiały zostały wyświetlone miliony razy na całym świecie. Zajęcia praktyczne poprowadził Jakub Obuch, który inspirował do kreatywnego wykorzystania smartfonów. Opowiedział w jaki sposób ustawić światło w studio, aby dobrze wyeksponować motocykl, a także jak nagrywać i montować efektowne rolki na Instagramie.W czasie trwania wydarzenia Koxu87 na żywo kastomizował akcesoryjne nakładki, które służą do zmiany koloru modelu Scrambler Next-Gen Icon. Przy użyciu farb w sprayu stworzył unikalny wzór malowania paneli, które następnie zostały zamontowane na motocyklu. Efekt końcowy był niesamowity, bowiem połączył paletę kolorów Scramblera z klimatem sztuki ulicznej i graffiti.

Po części szkoleniowej zaproszeni goście mieli okazję do zbudowania nowych relacji, wymiany wiedzy i doświadczeń, a także do dzielenia się swoimi przygodami o zabarwieniu motocyklowym. Delektowali się również różnobarwnymi przekąskami i kolorowymi drinkami z karty menu, przygotowanej specjalnie na tę okazję.Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata Land of Joy? Zachęcamy do obserwowania profili Scrambler Ducati Polska na Facebooku i Instagramie.


#ScramblerDucati #NextGenTour #NextGenFreedom


Pozostałe aktualności