Poczuj nieograniczoną wolność Scramblera z pakietem bezpłatnych przeglądów


Tylko do końca bieżącego roku wraz z nowym Scramblerem Icon, Icon Dark i Urban Motard otrzymasz promocyjny pakiet korzyści serwisowych obejmujący bezpłatne przeglądy w ciągu dwóch lat. Czy jesteś gotowy na nieograniczoną wolność? 


Kultowy Scrambler może być Twój niemal natychmiast, a w dodatku z pakietem atrakcyjnych korzyści. Motocykle z rocznika 2022, standardowo objęte czteroletnią gwarancją bez limitu kilometrów, tylko teraz dostępne są z dwuletnim pakietem bezpłatnych przeglądów. Oznacza to, że przez dwa lata od daty zakupu nie musisz martwić się o koszty standardowych przeglądów swojego motocykla w autoryzowanym serwisie Ducati. W ten sposób możesz zaoszczędzić nawet 2500 złotych!

Specjalna oferta na Scramblery z czteroletnią gwarancją fabryczną oraz dwuletnim pakietem korzyści serwisowych obejmuje następujące motocykle:


Scrambler Icon

Scrambler Icon to klasyka gatunku i wyraźne nawiązanie do pierwszego Scramblera Ducati. Charakteryzuje się wygodną pozycją, niskim siedziskiem i niedużą masą, co zapewnia łatwość prowadzenia w każdych warunkach. Dwucylindrowy silnik chłodzony powietrzem zapewnia miły dźwięk i przyjemne osiągi. 

Dowiedz się więcej

SkonfigurujScrambler Icon Dark

Scrambler Icon w ciemnym malowaniu to niezwykłe połączenie prostoty i elegancji. Icon Dark jest skromny w dodatki, ale niezwykle stylowy. Doskonały dla motocyklistów, którzy chcą wyrazić swoją wyjątkową osobowość.

Dowiedz się więcej

SkonfigurujScrambler Urban Motard

Urban Motard to motocykl stworzony do doświadczania miejskiego środowiska, wyróżniający się wyjątkowym stylem, sportowym charakterem i niezrównanym poziomem frajdy. Dla wszystkich, którzy żyją energią miasta.

Dowiedz się więcej

Skonfiguruj


 

Oferta promocyjna jest ograniczona czasowo, a ilość pojazdów limitowana. Obejmuje motocykle Scrambler Icon, Icon Dark i Urban Motard, które zostały zakupione w autoryzowanej sieci Ducati w Polsce i zarejestrowane w dniach od 2 listopada do 31 grudnia 2022. Promocja o szacowanej wartości 2500 PLN dotyczy maksymalnie trzech przeglądów, które są zgodne z tabelą obsługową producenta. Oferta jest ograniczona czasowo do maksymalnie dwóch lat od daty zakupu i obejmuje motocykle z przebiegiem do 20 000 kilometrów.

Pakiet darmowych przeglądów realizowany jest wyłącznie w autoryzowanej stacji dealerskiej Ducati, w której motocykl został zakupiony i nie podlega wymianie na gotówkę bądź inne świadczenia. Promocją objęte są pojazdy zakupione w terminie od 2.11.2022 do 31.12.2022 roku. Ceny podane w niniejszej informacji mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź lub skontaktuj się z najbliższym dealerem Ducati.

Znajdź dealera Ducati


Pozostałe aktualności