Nowa kolekcja odzieży Ducati Scrambler trafia do salonów

 

Nowa odzież Ducati Scrambler pojawiała się u dealerów Ducati. Kolekcja Milestone łączy w sobie kultową tożsamość, a także kolorowy i nowoczesny design, mający za zadanie podkreślić koncepcje autentyczności, stylistycznej innowacyjności i stylu życia utożsamianego z producentem motocykli z Bolonii.

Nowa linia odzieży Ducati Scrambler składa się z męskich i damskich kurtek soft-shell z ochraniaczami, rękawic i kasku Arai, które mają doskonale uzupełnić bardziej swobodną odzież Ducati. Kolekcja idealnie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania i jazdy w mieście.Odzież z kolekcji kapsułowej Milestone charakteryzuje się swobodnym, outdoorowym i współczesnym stylem. Wśród głównych nowości znajduje się kurtka materiałowa SCR62 Milestone. Wyprodukowana została przez Spidi specjalnie dla Ducati i stanowi idealne połączenie komfortu i praktyczności w pełnym stylu Ducati Scrambler. Posiada 3-warstwową zewnętrzną tkaninę softshell z wiatroszczelną i oddychającą membraną oraz wewnętrzny mikropolar, zapewniający maksymalny komfort termiczny. Wnętrze posiada również podszewkę z siatki poliestrowej. Dostępna jest w wersji damskiej oraz męskiej.

Kurtka jest również wyposażona w ochraniacze na ramionach i łokciach oraz przygotowana do włożenia ochraniacza pleców. Jej wysoka uniwersalność jest podkreślona przez specjalny design, w którym kolory, inspirowane naturą, pasują do wielu wersji motocykli miejskich z oferty. Kurtka SCR62 Milestone to idealna odzież, aby cieszyć się codzienną jazdą z doskonałym wyglądem zaprojektowanym przez Ducati Centro Stile.Rękawice motocyklowe Milestone SCR62 wykonane są z wytrzymałego i elastycznego materiału. Dodatkowo posiadają poliuretanowe ochraniacze na kostkach i regulowane zapięcie na rzep Velcro. Antypoślizgowy pasek na nadgarstku zwiększa komfort i umożliwia jeszcze  lepsze dopasowanie.

Kask Milestone stworzony przez Ducati Centro Stile na bazie Arai, charakteryzuje się minimalistycznym i wyrafinowanym designem. Został zaprojektowany do użytku miejskiego, ale dobrze sprawdzi się również w trasie. Zewnętrzna skorupa oferuje doskonałą ochronę w przypadku uderzenia. Wewnątrz znajduje się opatentowana skorupa EPS o zróżnicowanej gęstości, charakteryzująca się obszarami, których zawartość różni się w zależności od chronionego obszaru. Oprócz wysokiej ochrony, kask oferuje również szerokie pole widzenia, dzięki wizjerowi wyposażonemu w zmienną oś otwierania. System wentylacji i naturalny, ergonomiczny kształt skorupy pomagają ustabilizować kask przy dużych prędkościach i zmniejszyć turbulencje, maksymalizując tym samym bezpieczeństwo.

Dodatkowo kolekcja obejmuje szeroką gamę odzieży sportowej, dzięki której możesz wyrazić swoją pasję każdego dnia i nosić eksplozję kolorów nawiązującą do stylu Scramblera.Nowości odzieżowe Ducati Scrambler są dostępne w sieci dealerskiej. Zachęcamy też do śledzenia profili Scrambler Ducati Polska na Facebooku i Instagramie.


#DucatiApparel #ScramblerDucati


Pozostałe aktualności