Niepowtarzalna okazja: ostatnie egzemplarze z rocznika 2022


Z początkiem roku skorzystaj z niepowtarzalnej okazji na zakup wymarzonego Scramblera Ducati w korzystnej cenie. W salonach Ducati od ręki dostępne są wybrane motocykle z rocznika 2022.

Wszystkie motocykle standardowo objęte są czteroletnią gwarancją bez limitu kilometrów 4Ever Ducati. Skontaktuj się z przedstawicielem jednej z autoryzowanych stacji dealerskich Ducati w celu uzyskania informacji i poznania oferty.


Icon charakteryzuje się wygodną pozycją jazdy. Niska masa i siedzisko na wysokości 798 mm zapewniają łatwość prowadzenia. Dowiedz się więcej o Scramblerze w kultowym, żółtym kolorze.


Niekonwencjonalny, ale modny. Skromny w dodatki, ale niezwykle stylowy. Icon Dark zapewnia nieograniczoną wolność. Przeczytaj więcej o motocyklu, który wyrazi Twoją wyjątkową osobowość.


Urban Motard jest stworzony do doświadczania miasta. Wyróżnia się wyjątkowym stylem i sportowym charakterem. Dowiedz się więcej o motocyklu, który zapewnia niezrównany poziom frajdy.


Nightshift zachwyca wyrafinowanym designem. Przeczytaj więcej o modelu, który jest idealnym wyborem dla wszystkich szukających przyjemnego i stylowego motocykla.


Podane ceny mają wyłącznie charakter informacyjny, a dystrybutor zastrzega prawo do ich zmiany. Liczba egzemplarzy objętych cenami promocyjnymi jest ograniczona, a ofertę można otrzymać we wszystkich stacjach dealerskich Ducati w Polsce. 


#ScramblerDucati2022


Pozostałe aktualności