Limitowany zestaw nakładek dla modelu Icon oraz kolekcja odzieży we współpracy z Van Orton Design


Limitowana edycja zestawu do personalizacji Ducati Scrambler Icon bazuje na specjalnej wersji stworzonej na potrzeby Scrambler Next-Gen Tour. Zestaw Van Orton dołącza do 9 innych wersji kolorystycznych dostępnych dla modelu Icon, a współpraca między Scrambler Ducati i Van Orton Design rozszerza się wraz z wprowadzeniem na rynek kapsułowej kolekcji odzieży.

Po ogromnym sukcesie europejskiej trasy Next-Gen Tour, zestaw wymiennych nakładek dla motocykla Ducati Scrambler Icon zaprojektowany przez Van Orton Design staje się teraz edycją limitowaną, dostępną tylko w 50 egzemplarzach. Ta pierwsza ekskluzywna kolekcja wymiennych nakładek potwierdza znaczenie koncepcji personalizacji we wszechświecie Scrambler Ducati, w którym można cieszyć się przyjemnością z jazdy i wyrażania siebie. Ta ostatnia koncepcja szczególnie zainspirowała talent Van Orton Design, czyli włoskiego duetu należącego do najważniejszych przedstawicieli europejskiej sztuki cyfrowej, do stworzenia tego wyjątkowego i kolorowego zestawu nakładek, w którym ich artystyczna tożsamość łączy się z kreatywnością Scrambler Ducati.

Współpraca między Scrambler Ducati i Van Orton Design ewoluuje wraz z wprowadzeniem nowej kolekcji odzieży, charakteryzującej się współczesnym wzornictwem i wyrażaniem silnej osobowości. Niepowtarzalne ubrania unisex inspirowane są sztuką uliczną.


 

Zestaw "Van Orton x Scrambler Ducati" można zamawiać u dealerów Ducati. Zostanie on dostarczony w specjalnym pudełku z dedykowaną grafiką, certyfikatem autentyczności i niespodziankami w stylu "Land of Joy", a w tym kilka kolekcjonerskich naklejek do wykorzystania przy każdej okazji lub w celu uczynienia motocykla jeszcze bardziej wyjątkowym. Kolekcja odzieży będzie wkrótce dostępna do kupienia zarówno w salonach Ducati.

Modele Scrambler z gamy Ducati to idealny wybór dla tych, którzy chcą wyrazić swoją osobowość poprzez motocykl o unikalnym i rozpoznawalnym designie. Jest dynamiczny i wyjątkowy poprzez swój wygląd, a jednocześnie bezpieczny i przyjazny w codziennym użytkowaniu.

Silnik Desmodue w nowej generacji Scrambler Ducati został zmodernizowany i jest teraz wyposażony w nowe ośmiopłytkowe, bardziej kompaktowe sprzęgło, które działa zdecydowanie płynniej. Nowy Ducati Scrambler został również odchudzony łącznie o 4 kg, dzięki czemu jest jeszcze łatwiejszy w prowadzeniu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Twoim dealerem Ducati.

Potrzebujesz więcej informacji na temat nowego Scramblera Icon?

Dowiedz się więcej


#ScramblerDucati #NextGenFreedom


Pozostałe aktualności