Ducati z całą gamą modeli na targach EICMA 2023

 

Na stoisku Ducati podczas targów EICMA 2023 zaprezentowane zostaną najnowsze modele na rok modelowy 2024. Poza nimi będzie można podziwiać również V21L MotoE, a także żółte Desmosedici GP mistrza świata Francesco Bagnai oraz Panigale V4 R dwukrotnego mistrza świata Alvaro Bautisty. W czwartek 9 listopada stoisko Ducati odwiedzi dziewięciokrotny mistrz świata Antonio Cairoli. Ponadto na w zewnętrznej strefie targów będzie można zobaczyć w akcji nowego Hypermotarda 698 Mono i DesertX Rally.

Pełna oferta modeli na rok 2024, wyścigowe maszyny Ducati jeżdżące w mistrzostwach świata oraz wiele wydarzeń na samym stoisku, a także poza nim – to właśnie te czynniki pozwolą Ducati zostać głównym bohaterem targów EICMA 2023. Zapraszamy wszystkich entuzjastów na stoisko N10 w hali 15 do niedzieli 12 listopada.

Na tegorocznych targach EICMA nie mogło zabraknąć Ducati Panigale V4 R, na którym Alvaro Bautista zdominował sezon World Superbike 2023. Zespół Aruba.it Racing – Ducati zdobył prestiżową "potrójną koronę", czyli trzy tytuły mistrzowskie: drużynowe, konstruktorów i kierowców. Obok niego stanie Desmosedici GP, na którym Pecco Bagnaia zmierzy się o tytuł z Jorge Martinem w trzech ostatnich rundach wyścigowych MotoGP. Obydwa motocykle będą prezentowane w żółtych barwach, nawiązujących do historycznego malowania Giallo Ducati. Wyeksponowany zostanie także elektryczny prototyp V21L, który ustanowił nowe rekordy w sezonie 2023 Mistrzostw Świata FIM Enel MotoE. Motocykl będzie miał specjalne barwy inspirowane historią wyścigów Ducati, którymi zafascynował publiczność podczas targów IAA MOBILITY w Monachium. W piątek V21L ustąpi miejsca Panigale V2 Supersport, który wraz z Nicolò Bulega zdobył mistrzostwo świata.

W czwartek stoisko Ducati odwiedzi Antonio Cairoli, dziewięciokrotny mistrz świata MX. Dwa tygodnie temu Tony dołączył do rodziny Ducati jako kierowca testowy i będzie odpowiedzialny za opracowywanie prototypu, który wystartuje w motocrossowych mistrzostwach Włoch w sezonie 2024.

Bohaterami stoiska będą nowe modele zaprezentowane podczas Ducati World Première 2024. W tym roku rodzina Multistrada powiększy się o model V4 S Grand Tour, motocykl stworzony dla miłośników długodystansowych podróży w maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie, a także niesamowitą V4 RS, najbardziej sportową, najbardziej ekskluzywną i ekscytującą Multistradę w historii..

Na stoisku zobaczyć będzie można też model DesertX w wersji Rally, który wyposażony jest w najwyższej jakości komponenty. Zrodzony ze zwycięskich doświadczeń na Erzbergrodeo z Antoine Meo, motocykl skierowany jest do miłośników rajdów i wymagających przygód.

Nowy Hypermotard 698 Mono, debiutujący wraz z silnikiem Superquadro Mono, to motocykl stworzony do zabawy – zaawansowany, dynamiczny i lekki. Dodatkowo piękny, wyrafinowany i wydajny, jak wszystkie modele Ducati. Wyposażony w technologię zaczerpniętą ze świata Panigale, stanowi epokową innowację w gamie producenta z Borgo Panigale. Obok niego miłośnicy mechaniki będą mogli na żywo podziwiać jednostkę Superquadro Mono.


 

Przestrzeń poświęcona rodzinie "Next-Gen" Scrambler będzie gościć trzy modele: Icon, Full Throttle i Nightshift. Wyeksponowane będą również motocykle przygotowane przez dwóch artystów Van Orton Design, które były bohaterami serii tegorocznych wydarzeń „Next-Gen Tour” w wielu europejskich miastach.

Relaksującej atmosfery i pozytywnych wibracji typowych dla Scramblera będzie można doświadczyć podczas wieczoru "fuorisalone", który będzie otwarty dla publiczności. Wydarzenie odbędzie się w środę 8 listopada w centrum Mediolanu, w lokalu Dazi na Piazza Sempione.

Odwiedzający EICMA będą mogli doświadczyć pasji Ducati, począwszy już od dnia otwarcia targów dla publiczności. Podczas sesji Meet & Greet będzie można spotkać się między innymi z Michele Pirro, Nicolò Bulegą, Lucą Salvadori, Kevinem Vandim i wieloma innymi. Zawodników i kaskaderów będzie można podziwiać również podczas pokazów i występów na nowych motocyklach Ducati w zewnętrznej strefie Motolive. Ponadto w obszarze E-Mobility entuzjaści będą mogli przetestować rowery elektryczne Ducati przez cały czas trwania targów.


#Ducati #ScramblerDucati #EICMA


Pozostałe aktualności