2 w cenie 1: kolorowa promocja na Scramblery Next-Gen Icon


Do końca maja bieżącego roku mamy dla Was kolorową ofertę na model Scrambler Next-Gen Icon. Do każdego zakupionego nowego motocykla możecie otrzymać zestaw akcesoryjnych nakładek do zmiany koloru motocykla wraz z voucherem na ich wymianę w autoryzowanym serwisie bez żadnych dodatkowych kosztów. 

Nowa generacja Ducati Scrambler daje jeszcze większe możliwości personalizacji: model Icon dostępny jest w aż dziewięciu kolorach dzięki wymiennym nakładkom. Decydując się na zakup do 31 maja 2024 roku do motocykla w podstawowym malowaniu (do wyboru: '62 Yellow, Thrilling Black i Ducati Red) bezpłatnie otrzymasz jeden komplet nakładek, które dostępne są w sześciu kolorach (do wyboru: Storm Green Metallic, Rio Celeste Metallic, Tangerine Orange Metallic, Jade Green Matt, Sparking Blue Matt lub Velvet Red Matt). W ramach promocji, wraz z dodatkowym zestawem do zmiany koloru Icona, odbierzesz również voucher na darmową wymianę nakładek w stacji dealerskiej Ducati, w której motocykl został kupiony.Dodawany bezpłatnie w ramach promocji zestaw do zmiany wyglądu motocykla obejmuje nakładkę zbiornika, przedniego reflektora, ogon, przedni błotnik, kontrastujący pierścień na końcówkę układu wydechowego, a także naklejki na felgi. Lista wszystkich dostępnych wariantów kolorystycznych:


'62 Yellow

Thrilling Black

Ducati Red

Storm Green Metallic

Rio Celeste Metallic

Tangerine Orange Metallic

Jade Green Matt

Sparking Blue Matt

Velvet Red Matt


Nie zwlekaj, zamów swojego wymarzonego Scramblera Icon w dwóch, wybranych przez siebie wersjach kolorystycznych. Promocja dotyczy wyłącznie fabrycznie nowych motocykli Scrambler Next-Gen Icon. Oferta obowiązuje od 26 kwietnia do 31 maja 2024 roku włącznie i nie łączy się z pozostałymi akcjami promocyjnymi. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Twoim dealerem Ducati.

Potrzebujesz więcej informacji na temat nowego Scramblera Icon?

Dowiedz się więcej


#Scrambler #DucatiScrambler #NextGenFreedom #ScramblerIcon #2wCenie1


Pozostałe aktualności