Custom od Pirelli i Scramblera

Powstała kolejna niesamowita maszyna Scrambler, tym razem przy współpracy z Pirelli oraz warsztatem Vibrazioni Art Design.

Projekt SC Rumble to prawdziwe dzieło sztuki, które ujżało światło dzienne 22 maja. 
Kooperacja Scrambler Ducati, Pirelli oraz Vibrazioni Art Design przerosła najśmielsze oczekiwania.

Chłopaki z Vibrazioni znani są przede wszystkim z produkcji, a właściwie z "tworzenia" stylowych mebli.
Dzięi temu rewelacyjnie panują nad formą, oraz przeniesieniem nawet najbardziej wyrafinowanych pomysłów do rzeczywistego świata.

Vibrazioni® Art Design to firma o wielu obliczach mieszcząca się na włoskiej wsi w regionie Romagnolo, która działa na rynku projektowania, głównie w zakresie dekoracji wnętrz. Vibrazioni® Art Design specjalizuje się w pracach wykonywanych z blachy z odzysku z pojemników przemysłowych z sektora chemicznego, petrochemicznego i spożywczego, ręcznie wykonywanych, inspirowanych starym rzemiosłem. To pozwala im tworzyć bardzo sugestywne produkty ze zrównoważoną mieszanką przeszłości i teraźniejszości na wysokim poziomie estetycznym.

Powstały projekt wymyka się wszelakim klasyfikacjom i stanowi esencję ideologii "Scrambler You Are".
SC-Rumble w fabrycznym wyposażeniu otrzymało opony Pirelli MT 60™ RS zamontowane na solidnych felgach. Fabryczna rama została skrócona z tyłu i cała oryginalna nadbudowa została usunięta na rzecz ramy połączonej z przetworzonych blaszanych pojemników przemysłowych, ręcznie kutych i kształtowanych z zachowaniem oryginalnych kolorów. Cała rama została następnie pomalowana bezbarwnym błyszczacym lakierem poliuretanowym, by nadać całości blasku i gładkości w dotyku. 

Zobaczcie jak powstawał.