POTRÓJNA RADOŚĆ Z JAZDY! PREMIERY SCRAMBLER DUCATI W KOLONII

Podczas targów INTERMOT w Kolonii zostały zaprezentowane nowe wersje modeli Scrambler Ducati na 2019 rok: Full Throttle, Café Racer and Desert Sled. 

Nowy Full Throttle inspirowany jest motocyklem kalifornijskiego zawodnika Frankiego Garcii, znanego ze zmagań w amerykańskich zawodach flat track Super Hooligan Championship. Czarno-żółte malowanie nadwozia w połączeniu ze stylową ramką na numer boczny doskonale podkreślają sportowe zacięcie tego motocykla.  


Styl, wolność, nonkonformizm – to główne wartości, które reprezentuje model Café Racer. Malowanie Silver Ice Matt, łączące tony kolorów niebieskiego i srebrnego, nawiązuje do legendarnego modelu Ducati 125GP Desmo. Retro designu z lat 60. XX wieku dodają także 17-calowe szprychowe felgi oraz okrągłe lusterka na zakończeniach kierownicy.  


Nowy Desert Sled niezmiennie niesie ze sobą ducha amerykańskiego off-road’u lat 60. i 70., który idealnie wpisuje się w ideologię Scrambler Ducati. Desert Sled dedykowany jest przede wszystkim tym motocyklistom, który lubią zbaczać ze standardowych dróg i czerpią frajdę z jazdy w kamienistym i piaszczystym terenie. Jedną z nowości, która od razu przykuwa wzrok, jest rama motocykla w kolorze czerwonym. Wysoko zamocowany przedni błotnik, wygodna kanapa na wysokości 860 mm i opony Pirelli Scorpnion Rally ST zapewniają moc off-roadowej zabawy.   


We wszystkich tych modelach właściciel otrzymuje w standardzie w pełni LED-owe oświetlenie wraz z kierunkowskazami, pracujący w zakrętach Dual Bosch Cornering ABS, a także Ducati Multimedia System (DMS), pozwalający na sparowanie pojazdu ze smartfonem. Za pośrednictwem DMS, kierowca otrzymuje na panelu wskaźników informacje m.in. o połączeniach i wiadomościach przychodzących.  

Dodatkowe materiały audiowizualne dotyczące nowych modeli Scrambler Ducati znajdują się pod adresem: https://scramblerducati.com/, a także w mediach społecznościowych pod hashtagami #joyvolution i #ScramblerDucati.   

Modele Scrambler dostępne są już u dealerów Ducati. Skontaktuj się z najbliższym salonem. Pełna lista dostępna jest tutaj: http://ducatipolska.pl/page/12/znajdz-dealera