Scrambler Icon. Ikona w nowym wydaniu

Scrambler Icon – bestseller z portfolio Ducati łączący tradycję i innowacyjność - powraca w jeszcze lepszym wydaniu w wersji na 2019 rok.  

Marka Scrambler Ducati pojawiła się na światowym rynku w 2014 roku i od razu podbiła serca tych, którzy motocykl traktują jako środek wyrazu własnej osobowości, na przekór obowiązującym trendom. Icon nawiązuje stylem do pierwszego Scramblera Ducati, którego premiera odbyła się w 1962 roku. Współczesna wersja pojazdu jest wyrazem stylu i prostoty, docenionych przez motocyklistów na całym świecie. Potwierdzeniem tego sukcesu jest 55 000 sprzedanych egzemplarzy modelu Scrambler w ciągu 4 lat!      

100% stylu 
Nowy Icon w wersji na 2019 rok przeszedł gruntowny wizualny lifting nadwozia. Motocykl został wyposażony w całkowicie nowy przedni reflektor LED DRL (Daytime Running Light), który poprawia widoczność motocyklisty wśród innych użytkowników drogi w świetle dziennym. Wzrok przykuwa aluminiowa osłona reflektora w kształcie charakterystycznego iksa, będącego stałym elementem identyfikacji wizualnej marki Ducati.  

Nie można przejść obojętnie także obok elektronicznego wyświetlacza, który okrągłym kształtem nawiązuje do korzeni marki Scrambler. W nowym modelu Icon motocykliści zobaczą na nim nie tylko prędkość, godzinę, wartość obrotów, ale także aktualny bieg i wskaźnik poziomu paliwa. 

 

Miłośnicy customizingu na pewno się ucieszą z możliwości wymiany bocznych panelów baku, co jeszcze bardziej pozwala na podkreślenie indywidualnego charakteru motocykla i jego właściciela.  

Maksimum wygody i bezpieczeństwa 
Szeroka kierownica, wygodne siedzenie w połączeniu z nowym zawieszaniem zapewniają najwyższy poziom ergonomii jazdy. Radość prowadzenia dopełniają także nisko położony środek ciężkości i niska masa pojazdu, które ułatwiają jazdę oraz manewrowanie w miejskiej przestrzeni.  

Właściciele nowego modelu z pewnością docenią także nowy układ hydraulicznego sterowania sprzęgłem oraz Bosch Cornering ABS, jako podstawowe wyposażenie każdego modelu Icon.  Dostępność 
Unowocześniony Scrambler Icon jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-pomarańczowej („Atomic Tangerine”) oraz znanej czarno-żółtej („’62 Yellow”).  

Dodatkowe materiały audiowizualne dotyczące nowego modelu Icon znajdują się pod adresem: https://scramblerducati.com/, a także w mediach społecznościowych pod hashtagami #joyvolution i #ScramblerDucati.   

Modele Scrambler Icon dostępne są już u dealerów Ducati. Skontaktuj się z najbliższym salonem. Pełna lista dostępna jest tutaj: http://ducatipolska.pl/page/12/znajdz-dealera