Scrambler Ducati gra z WOŚP

W tym roku fenomen WOŚP dostrzegło kierownictwo Ducati. Dzięki temu mamy możliwość wystawienia wyjątkowych przedmiotów z dedykacjami Claudio Domenicali i Andrea Dovizioso!

Tradycyjnie, co roku Ducati Polska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Od wielu lat nasze aukcje, dzielnie wspierane przez polskie kluby DOC, dokładały swoje „3 grosze” do całej puli wielkiego finału WOŚP.
W tym roku fenomen WOŚP dostrzegło kierownictwo Ducati. Dzięki temu mamy możliwość wystawienia wyjątkowych przedmiotów z dedykacjami Claudio Domenicali i Andrea Dovizioso!

Na naszych aukcjach znajdziecie przedmioty które odpowiadają swoim charakterem wartościom naszej, kultowej marki. Wyścigowe geny, doskonałe motocykle, aktywności wokół marki oraz ponadczasowe, włoskie wzornictwo. Wszystko to znajdziecie na naszych aukcjach z których cały dochód przekazywany jest na konto 26go finału WOŚP.

Klikając TUTAJ i przechodząc na nasze aukcyjne konto, znajdziecie - między innymi, długo wyczekiwane nowości 2018.

Scrambler 1100 na weekend

Scrambler Ducati 1100. Największy ze Scramblerów. Piękny i klasyczny jak każdy z nich, 1100 nie da się pomylić z jakimkolwiek innym sprzętem. Jako najpoważniejszy z całej rodziny, zyskał szereg atrybutów które w bezpieczny sposób przynoszą maksymalną frajdę z jazdy tym sprzętem.
Możecie wylicytować cały weekend w jego siodle!

Obudź wiosnę z Ducati Multistrada 1260

Multistrada 1260S to kolejna nowość Ducati 2018. W jej przypadku, połączyliśmy weekend z tym motocyklem i udział w jednej z imprez renomowanego cyklu Ducati Tour.
Wiosna z Ducati 2018 będzie toczyć się w weekend 18-20 maja w Górach Świętokrzyskich. 
Dla zwyciężcy licytacji przygotowaliśmy miejsce w luksusowym hotelu oraz pachnącą nowością Multistradę 1260S. 
Wszystko to dla dwóch osób - kierowcy i pasażera.
Klikając tutaj, możecie wylicytować udział w Wiośnie z Ducati 2018 na pokładzie Multistrady 1260S!

Desmosedici z podpisem Andrea Dovizioso

Kolejna aukcja przyśpieszy tętno każdemu miłośnikowi wyścigów. Model wyścigowego Desmosedici z podpisem Vce Mistrza Świata Andrei Dovizioso, to pamiątka na całe życie. Cały team Ducati MotoGP gorąco kibicuje WOŚP, a my trzymamy kciuki za Doviego w 2018!
Kliknijcie i zobaczcie podpisany przez Desmo Doviego model.

Album z dedykacją od Claudio Domenicali

Naszą aukcyjną pulę, zamyka „święty graal” dla każdego Ducatisti i wielbiciela motoryzacji. Obszerny, pięknie wydany album poświęcony historii wzornictwa Ducati to gratka dla każdego, kto jest wrażliwy na piękno motoryzacji. Jakby tego było mało, album opatrzony jest dedykacją szefa Ducati – Claudio Domenicali.
Kliknijcie i wylicytujcie album Stile Ducati!

Wiemy, że tegoroczne aukcje Ducati osiągną rekordowy wynik!
Gorąco namawiamy do licytowania i wsparcia 26-go finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.