Scrambler Ducati na Motor Show 2017

W weekend 6-9 kwietnia 2017 gościliśmy z naszym Land Of Joy na poznańskim Motor Show. Zobaczcie jak było!

Tym rzem Poznań nie przywitał nas ładną pogodą. Od początku imrezy w czwartek, padał deszcz i nie było ciepło. Tym bardziej, dopingowało to naszą, scramblerową ekipę, by w zakątku Scrambler Ducati stworzyć dla wszystkich zwiedzających, ciepłą atmosferę.

I udało się!

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za dziesiątki spotkań i sympatycznych rozmów. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z większością z Was na Wiosna Z Ducati.

Na stoisku wszystkie Scramblery cieszyły się mega popularnością, jednak bezwzględnymi gwiazdami, były nasze, tegoroczne nowości, Scrambler Desert Sled i Scrambler Cafe Racer, dla których przygotowaliśmy specjalne zakątki.
Srambler Cafe Racer stał w scenografii znanej już naszym fanom, bowiem udało się nam przenieść na poznańską halę targową, warsztat 86 Gear Christiana Boosena, który przerabiał naszego Scramblera Iron Lungs.
Desert Sled umieszczony został w krajobrazie, żywcem wyjętym z kalifornijskiej pustyni.
Dzięki temu, charakter obu motocykli był podkreślony do granic.

Oprócz nowości, można było przymierzyć się do Classica, Icona i Sixty 2 oraz zapoznać się z kolekcją ubrań i akcesoriów Scrambler.

Jeszcze raz dziekujemy wszystkim zwiedzającym. Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy Wam odrobinę ciepła w ten chłodny weekend.
Do zobaczenia na jednej z naszych imprez z cyklu Ducati Tour!