Land Of Joy w warszawskim MOMU Gastrobar

Zapraszamy do warszawskiego MOMU Gastrobar na włoski weekend, który swoją jakością i ilością atrakcji wpisuje się w filozofię Krainy Przyjemności jak żaden inny!

Okazją do spędzenia czasu w gronie przyjaciół i znajomych będzie organizowany od soboty 25-go do niedzieli 26-go „Włoski Weekend Wolności” który odbędzie się w warszawskim MOMU Garstobar przy ulicy Wierzbowej.
Świetna warszawska knajpa przy patronacie najlepszego tytułu pośród prasy lifestyle – MaleMEN, oraz wyjątkowe Scrambler Ducati.
Niczym nie skrępowana fantazja i.. stoimy w obliczu weekendu jakiego jeszcze nie było!

Gospodarz zadbał o odpowiednie tło i atrakcje we włoskim stylu, a tych nie zabraknie bez względu na porę o jakiej pojawicie się na miejscu.

Będzie można skosztować włoskich pozycji z nowej karty menu tego wyjątkowego lokalu oraz spróbować wyjątkowego drinka MaleMEN Old Fashioned, który powstał specjalnie na tą okazję.

W sobotni wieczór zaśpiewa dla wszystkich przybyłych Olga Barej ze swoim nowym repertuarem.

Liczne konkursy z nagrodami dodatkowo przyprawią świetną atmosferę, jaka niewątpliwie będzie towarzyszyć nam przez cały weekend.

Co najważniejsze, przez cały czas trwania Włoskiego Weekendu Wolności każdy z gości MOMU będzie miął okazję do wygrania Scramblera na weekend!

Nic więcej nie trzeba by spędzić fantastyczny czas w gronie dobrych ludzi i przyjaciół.

Zapraszajcie znajomych i spotkajmy się w MOMU Gastrobar razem z Ducati i MaleMEN od 25-go do 26-go kwietnia.

Dołączajcie do wydarzenia na FB KLIKAJĄC TUTAJ

Do zobaczenia!