Scrambler łączy

Scrambler Ducati to coś więcej niż tylko przyjemne motocykle które – będąc na wskroś nowoczesne, zapatrują się w przeszłość. Scrambler to styl bycia, to podejście do życia, to niemal deklaracja.

Nic dziwnego, że tak wyjątkowa marka potrafi połączyć wyjątkowe osobistości. Idealnym przykładem, była współpraca wybitnych artystów – Christiana Boosena i Pawła „SWANSKI” przy budowie customowego Scramblera Iron Lungs, który – w ogólnoświatowym konkursie Custom Rumble, przeszedł przebojem do finału, gdzie reprezentował Europę!

Historia toczy się nieprzerwanie i tak już jutro – 30.07.2016, na słonecznej Bali nasz Paweł SWANSKI w towarzystwie chłopaków z kultowego warsztatu custom Deus EX Machina, będzie uczestniczył w wyjątkowym wydarzeniu - Swanski's Drawing Theatre.

Warto wspomnieć, że Deus Ex był autorem jednego z bardziej znanych projektów custom, zbudowanych na bazie Scrambler Ducati, o czym możecie przeczytać TUTAJ.

Swanski, w balijskiej siedzibie Deus EX Machina Bali będzie występował razem ze swoim wyjątkowym spektaklem, malowaniem na żywo.
To kulturalna uczta na wielu poziomach, bowiem współpraca tak uznanych marek jak Deus EX i Swanski, może zaowocować niespotykanymi wydarzeniami i kooperacjami.

Trzymamy kciuki, gratulujemy i zapraszamy do śledzenia wydarzenia, a – tych szczęśliwców, którzy akurat przebywają na Bali, zapraszamy do Deus Ex Cafe, by na żywo podziwiać ten wyjątkowy spektakl.