Polski Scrambler wygrywa!

Wczoraj, 18go stycznia wyłoniono finalistów w konkursie Custom Rumble. Wygrał nasz projekt, który dostał największą liczbę głosów ze wszystkich zgłoszonych customów!

Ostatni dzień głosowania był prawdziwą wojną nerwów. Nasz projekt, który od początku mieścił się w światowej czołówce, konkurował z Włochami z Monzy i Rzymu, których projekty - przy wielkim wsparciu gigantycznej społeczności włoskich Ducatisti, był dla nas ogromnym zagrożeniem.

Podczas ostatniego dnia raz po raz zmieniał się lider. Ledwo nasz Iron Lungs zdążył wysforować się na prowadzenie, a już kilkoma głosami wyprzedali go budowniczowie z Ducati Roma.

Ostatnim rzutem na taśmę, przy gigantycznym wsparciu polskiego środowiska motocyklistów, forów, grup dyskusyjnych i wszystkich największych portali motocyklowych udało nam się odskoczyć o przeszło 500 głosów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wielkie zaangażowanie w projekt i w głosowanie.
Razem dokonaliśmy rzeczy niemożliwej. 
Podczas finału konkursu na WDW we włoskim Misano, Europy nie będzie reprezentował żaden ze znanych warsztatów z Niemiec, Francji czy Włoch. Będzie to polski projekt, który powstał w małym, klimatycznym warsztacie na warszawskiej Woli.

Dziękujemy, to wielka sprawa!

Finał Custom Rumble rozpocznie się już 1go lipca 2016.
Wiemy, że będziecie z nami!