Premiera Scrambler Iron Lungs

W przedświąteczny poniedziałek, warszawski sklep Veteran był gospodarzem wyjątkowego wydarzenia któego bohaterem był Scrambler.

Premiera naszego customa, motocykla zbudowanego przez warszawski warsztat 86 Gear oraz Swanskiego przyciągnęła tłumy gości. Każdy z nich chciał zobaczyć na własne oczy, jak wygląda owoc tek niezwykłej kolaboracji, którą idealnie określił jeden z przybyłych dziennikarzy - Krystian Plato:
"Włoski motocykl, powstały przy wsparciu polskiego importera przez niemca budującego motocykle w warszawie, a pomalowany przez polskiego artystę, który większość swoich prac maluje na rynek amerykański."
Nic dodać, nic ująć.

Z takiej kolaboracji nie mogło wyjść nic innego jak motocykl doskonały, pomalowany w charakterystycznym dla Pawła Swanskiego stylu, a zbudowany z pieczołowitą dbałością o szczegóły z której słynie Christian Boosen - właściciel 86 Gear.

Na premierze nie zabrakło także Maćka Szantera z 4 Drive - człowieka odpowiedzialnego za tapicerkę, oraz wielu przyjaciół i sympatyków projektu którzy w większym lub mniejszym stopniu przyczynili się do jego powstania.

Wieczór nie przebiegłby tak sprawnie i przyjemnie bez naszych ekskluzywnych partnerów eventu jakimi byli Pogromcy Meatów, którzy zapewnili świetne jedzenie wszystkim przybyłym, oraz bez AleBrowaru, którego piwa bez najmniejszej wątpliwości przyczyniły się do prawdziwie przyjacielskiej i domowej atmosfery.

Po chwili dla licznie przybyłych dziennikarzy, przeszliśmy do części oficjalnej i krótkiej prezentacji naszych budowniczych.
Po tym nasz motocykl został zaprezentowany szerokiej publiczności.

Sprzęt robi niesamowite wrażenie. Wszyscy przybyli na event mogli osobiście wypytać się o szczegóły projektu osoby najbardziej zorientowane w tym temacie, czyli Pawła i Christiana.
Wisienką na torcie który perfekcyjnie przygotował 86 Gear było malowanie Swanskiego oraz umocowana do wahacza deskorolka Girl, pro model Erica Kostona która była jednym z wielu decków jakie na potrzeby tej firmy zaprojektował Swanski.

Po więcej zdjęć aitorstwa Asi Matyjek zapraszamy do naszej GALERII

Obszerne relacje znajdziecie także na łamach serwisów:

Ducatisti

Motogen

Ścigacz

Świat Motocykli

Jednoślad

Teraz nie pozostało nic innego jak głosować na nasz projekt, na instagramowym profilu @CustomRumble.
Z góry dziękujemy!