Partnerzy premiery Scramblera Custom

Niewiele czasu pozostało do premiery naszego Scramblera Custom, z tym większą radością mamy zaszczyt powiadomić Was o kolejnych wyjątkowych bohaterach tego wydarzenia!

W najblizszy poniedziałek zaprezentujemy nasze wspólne dzieło, które wykonaliśmy z naszymi przyjaciółmi z 86 Gear oraz z Pawłem Swanskim.

Premiera odbędzie się 21-go grudnia 2015 o godzinie 20:00 w kultowym warszawskim sklepie Veteran, flagowym sklepie marki Turbokolor.

Oprócz najładniejszego z przerobionych Scramblerów oraz ludzi, którzy byli siłą sprawczą tego wyjątkowego projektu, będziecie mieli okazję poznać kolejnych bohaterów którzy zdecydowali się być z nami tego wieczoru oraz uświetnić naszą imprezę swoimi produktami.

Cieszymy się, bo tak samo jak wyjątkowy i nieowtarzalny jest nasz projekt, tak samo partnerzy naszego eventu są jedyni w swoim rodzaju, reprezentują najwyższą jakość i swój, charakterystyczny styl.

Pogromcy Meatów czyli Andrzej i Tomek, zapewnią catering na najwyższym poziomie. Szykujcie się na ich niezwykłe kanapki, po których zjedzeniu, świat już nie jest taki jak wcześniej!

 

Jako, że nie samym jedzeniem człowiek żyje, z największą radością witami na pokładzie naszej premiery Michała i Bartka, chłopaków któzy stanowią klasę samą w sobie na scenie rzemieślniczych browarów w naszym kraju.

Kultowy Ale Browar, jeden z najlepszych rzemieślniczych browarów w naszym kraju zadba o degustację swoich produktów.
Trzymajcie kciuki, żeby trafić na ich Rowning Jack'a i przekonać się czemu do tego piwa odnoszą się inni producenci!

Panowie nie potwierdzili swojej obecności - cały czas trzymamy kciuki, jednak już wydelegowali na miejsce premiery kilka perełek ze swojej manufaktury!