Polska premiera Scrambler Ducati

Na początku stycznia Polska stała się światową stolicą Land Of Joy. W warszawskim klubie MiTo miała miejsce premiera Scrambler Ducati.

Premiera Scrambler Ducati odbyła się - jak na Scramblera przystało, w nietypowych okolicznościach, bowiem w miejscu związanym bardziej z kulturą i sztuką, niż z motoryzacją.

Kawiarnia MiTo gościła motocykl w swojej witrynie przez niespełna tydzień po nowym roku. Ku zdziwieniu licznych przechodniów oraz gości kawiarni Scrambler dumnie prezentował się na tle wystawy "sztuki ulicy" prezentowanej w tym samym czasie w MiTo.
Trzeba dodać, że idealnie wpisywał się w ten klimat.

Po kilku dniach, wieczorem 7go stycznia przyszła pora na uroczystą premierę.
Gościa nie zawiedli. Ducatisti, media lifestyle oraz branżowe oraz po prostu zainteresowani Scramblerem ludzie - wszyscy zjawili się w kawiarni gotowi rozpocząć swoją przygodę z Land Of Joy.

Po krótkiej prezentacji przeprowadzonej przez importera marki Ducati, głos zabrał Bartek Mielnik, dziennikarz magazynu MaleMEN który jako jedyny Polak brał udział w światowej premierze Scramblera w amerykańskim Palm Springs.

Bartek ciekawie i z pasją opowiadał o swoich przygodach związanych z wyjazdem, prezentując w tle swoje zdjęcia dokumentujące całą przygodę.
Po końcu swojej prezentacji był niemal rozchwytywany przez zgromadzonych gości wypytujących się o szczegóły całej historii.

Wieczór zakończył się rozmowami o planach na przyszłość, o niesamowitym charakterze Scramblera, o życiu, pasjach...

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom.
Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz dane nam będzie spotkać się w tak zacnym gronie!

ZAPRASZAMY DO GALERII