1100 PRO

DOJRZAŁY, ZAAWANSOWANY, NIEZWYKŁY – TAKI JEST SCRAMBLER 1100 PRO – MOTOCYKL KOMPLETNY. DZIĘKI NIEMU ZASPOKOISZ SWOJE NAJBARDZIEJ UKRYTE POTRZEBY. DWUBARWNE MALOWANIE „OCEAN DRIVE” W POŁĄCZENIU ZE STALOWYMI ELEMENTAMI PODKREŚLAJĄ JEGO IKONICZNY STYL.

 

 

Nowe niesamowite cechy

 
 •   Ikoniczny styl

  Nowe, dwubarwne malowanie „Ocean Drive” łączy się ze stalową ramą rurową i aluminiową ramą tylną, obie w czerni. Tył jest najbardziej wyrazistą częścią motocykla dzięki nowym wydechom po prawej stronie oraz nisko umieszczonej tablicy rejestracyjnej. Dzięki temu motocykl staje się kompaktowy.

 •   Pełny technologii

  Elektronicznie zarządzana przepustnica Ride by Wire oraz platforma inercyjna sprawiają, że Scrambler 1100 Pro zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa aktywnego. Dzięki temu osiągi nieustannie pozostają w zasięgu każdego motocyklisty i dopasują się do każdego zastosowania dzięki Trybom Jazdy. Scrambler 1100 Pro wyposażony jest w Ducati Traction Control (DTC).

 •   Silnik

  Scramblera 1100 Pro napędza silnik chłodzony cieczą i olejem, o pojemności 1079 cm3, 2-zaworowy, w układzie L-twin, spełniający normy EURO 5. Ma średnicę tłoka 98 mm i skok 71,5 mm. Uwielbia gładkie przyspieszenia z dowolnych obrotów i zapewnia łatwość oddawania mocy. Silnik Desmodue ma lekki blok silnika oraz posiada pokrywy sprzęgła i alternatora z maszynowo obrabianego aluminium. Dwie pokrywy pasków rozrządu także wykonano maszynowo z aluminium – tak, aby podkreślały niepowtarzalną estetykę jednostki napędowej.

 •   Komfort jazdy

  Rama to konstrukcja kratownicowa z rur stalowych z podwójną rurą górną. Esencją, jak to w Scramblerze, jest podkreślenie silnika i dopełnienie go aluminiową ramą tylną. Takie podwozie zapewnia wysoką zwrotność w mieście oraz w górskich zakrętach. Dzięki szerokiej kierownicy, miejskie przeszkody stają się zabawą dla dzieci. Rozstaw osi 1514 mm podnosi stabilność, nawet przy wysokich prędkościach.

 •   Układ hamulcowy

  Scrambler 1100 Pro wyposażony jest z hamulce Brembo z czułym na przechyły Cornering ABS, który gwarantuje bezpieczeństwo w każdym typie zakrętów. Z przodu pracują dwie tarcze o śr. 320 mm z dwoma zaciskami Brembo M 4.32B monobloc, z 4 tłoczkami, montowanymi radialnie. Z tyłu znalazła się tarcza o śr. 245 mm z zaciskiem o jednym tłoczku 34 mm. System ABS ma jeden tryb pracy i nie jest odłączalny.

 •   Innowacyjne oświetlenie

  Okrągły reflektor okala lampa LED, która pełni funkcję światła pozycyjnego oraz DRL do jazdy dziennej. Sprawia także, że Scrambler 1100 Pro pozostaje rozpoznawalny nawet w słońcu. Inspirując się taśmą, którą zabezpieczało się szkło lamp w latach 1970, wewnątrz reflektora znalazł się czarny, metalowy „X”. Z tyłu znalazł się zestaw lamp LED z efektem rozproszenia – technologia unikalna w świecie jednośladów.

 

Specyfikacja

 
Zawieszenie przód W pełni regulowany widelec Marzocchi o średnicy 45 mm
Przednia koło Aluminiowe, 10- szprychowe, 3.50" x 18"
Zawieszenie tył Centralny amortyzator Kayaba z regulacjami napięcia wstępnego i tłumienia odbicia
Tylne koło Aluminiowe, 10- szprychowe, 5.50" x 17"
Hamulec przód 2 tarcze Brembo o średnicy 320 mm, czterotłoczkowe zaciski Brembo Monobloc, Bosch Cornering ABS jako standardowe wyposażenie
Hamulec tył Tarcza 245 mm, 1-tłoczkowy zacisk Brembo, Bosch Cornering jako standardowe wyposażenie